Marian V., cunoscut pentru comportamentul său, a luat-o la ochi pe Simona Halep, asta după ce în trecut a hărțuit mai multe vedete.
Bărbatul care făcuse o obsesie pentru Andra postează diferite mesaje pe rețelele de socializare, asta chiar dacă instanța emisese un ordin de protecție pe o perioadă de 12 luni.
Noua sa țintă este Simona Halep, căreia i-a transmis un mesaj, însoțit de mai multe emoticoane.
„Ești foarte frumoasă, Simona!”, a scris Marian V.

„Andra a scăpat cu viață datorită rugăciunilor mele”
În luna august, bărbatul a fost internat la Psihiatrie. Atunci a intrat în curtea familiei Măruță, dorind să-i facă o declarație de dragoste Andrei, dar și pentru a-i spune că Dumnezeu dorește ca el să o protejeze.
„În noaptea de 13/14 februarie 2025, Dumnezeu mi-a arătat în vis, m-am rugat și Dumnezeu a salvat-o pe Andra. Pe 18 august 2025, când Andra a cântat pe litoral, am simțit că ceva nu este în regulă, m-am rugat și…